Otsingu tulemused

Kopli 70A , Harjumaa

200 EUR kuus
Tehingu tüüp:
Kopli 70A, ,
Lisa lemmikuks
1

 Hind sisaldab kommunaalkulusid.

Üürile anda 25 m² suurusega esinduslik bürooruum endise Tallinna Masinatehase peahoone kolmanda korrusel. Ruum on saadaval olemasoleva ruumilahendusega, kuid üürniku soovil on võimalik ka pisut muuta olemasolevat ruumilahendust. Hoone fassaad ja ruumid on kaasajastatud, soojustatud ning renoveeritud. Valgusküllane ja kõrge laega (3,5m) ruum sobib hästi bürooks või teeninduspinnaks. Büroo akendest avaneb vaade Kopli kaubajaamale ja kiiresti kasvavale Põhja- Tallinna linnaosale.

Bürooruumidega korrustel on olemas köögid ja kõigil üürnikel on võimalus kasutada tasuta samal korrusel asuvat kööki. Tualettruumid asuvad büroopinnaga samal korrusel. Lisaks kuulub kontorimööbel rendi hinna sisse. Võuimalus kasutada konverentsiruumi oluliste koosolekute või kohtumiste läbiviimiseks. Konverentsiruumi kasutamise tasu arvestatakse tunnipõhiselt 10 eur/h+KM.

Büroohoone on varustatud sundventilatsiooni ja gaasiküttel põhineva põrandaküttega, mis tagab soodsad küttekulud ja püsivalt hea sisekliima. Samuti on hoone varustatud telefoni ja interneti valmidusega. Küttekulud ja elekter sisalduvad hinnas.

Territooriumile ligipääs 24h, peahoone ees tasuta parkimine, lisaks võimalus rentida territooriumil parkimiskohta hinnaga 10+KM eurot autokoht. Üürilepingu sõlmimisel kuulub üürniku poolt tasumisele ühe kuu üür, tagatisraha ühe kuu üürisumma ulatuses.

Ruum on vaba ning sissekolimiseks valmis. Võimalik territooriumil juurde üürida erinevas suuruses lao- ja tootmispindasid.

Helistage ja tulge tutvuma vabade pindadega.

Aadress: Kopli 70A
Linn:
Linnaosa/asula:
Maakond:
Property Id : 561476
Hind: 200 EUR kuus
Suurus: 25 m2
rõdu
parkimine
saun
panipaik
mööbli võimalus
1

Võrdle objektid

Sarnased kuulutused

Kopli 70A , Harjumaa

1 100 m2
Üürile anda ladu Kalamajas
Üürile anda ladu Kalamajas
2 200 EUR kuus

Kopli 70A , Harjumaa

72 m2
Büroo Kalmajas
Büroo Kalmajas
360 EUR kuus

Kopli 70A , Harjumaa

43 m2
Büroo Kalamajas
Büroo Kalamajas
215 EUR kuus

Risto Hurt

Juhatuse liige
+372 5550 0393
risto@estokinnisvara.ee

Võta ühendust